Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
19 sep 11:00 VCW 2 (zon) RFC 2 (zon)
19 sep 11:30 RFC 3 (zon) Raamsdonk 5 (zon)
19 sep 14:30 OVV'67 1 (zon) RFC 1 (zon)
22 sep 18:30 RFC JO9-1 VV Dongen JO9-1
22 sep 18:30 RFC JO9-2JM VV Dongen JO9-2
22 sep 18:30 RFC JO9-3JM VV Dongen JO9-3
22 sep 20:00 RFC JO19-1 Alliance JO19-1
23 sep 18:45 Terheijden JO13-2 RFC JO13-2JM
25 sep 8:30 Oosterhout JO13-2 RFC JO13-2JM
25 sep 8:30 Unitas JO8-2 RFC JO8-2JM
25 sep 8:30 Beek Vooruit JO8-2 RFC JO8-3
25 sep 8:30 Right'Oh JO7-2JM RFC JO7-1
25 sep 8:30 Boeimeer MO11-1 RFC MO11-1
25 sep 8:40 TSC JO7-2 RFC JO7-1
25 sep 8:45 RFC JO13-3JM ST Altena/Almkerk JO13-2
25 sep 8:45 RFC JO11-3 DVVC JO11-2
25 sep 8:45 Olympia'60 JO10-1 RFC JO10-1
25 sep 8:45 RFC JO8-1 Unitas'30 JO8-1
25 sep 8:45 RFC JO8-4 Olympia'60 JO8-1
25 sep 8:50 RFC JO7-1 Raamsdonk JO7-1
25 sep 9:45 Unitas'30 JO9-1 RFC JO9-1JM
25 sep 10:15 RFC JO17-2 JEKA JO17-4
25 sep 10:15 RFC JO16-1 Dussense Boys JO16-1JM
25 sep 10:15 RFC JO15-2 Baronie JO15-4
25 sep 10:15 RFC JO13-1 TSV Gudok JO13-1
25 sep 10:15 RFC JO11-1 MVV'58 JO11-1
25 sep 10:15 Altena JO11-1 RFC JO11-2
25 sep 10:15 DIA JO9-1 RFC JO9-2JM
25 sep 10:15 RFC JO9-3JM Kozakken Boys MO9-1
25 sep 10:15 RFC JO9-4 SCO JO9-3
25 sep 10:30 VV Papendrecht JO15-1 RFC JO15-3
25 sep 10:30 Rijen JO14-2 RFC JO14-1JM
25 sep 11:00 VVR JO15-1 RFC JO15-1
25 sep 12:00 RFC 3 WSC 4
25 sep 12:00 RFC JO10-3 Rijen JO10-4
25 sep 12:00 RFC O23-1 SC 't Zand O23-1
25 sep 12:30 SSW VR1 RFC VR2
25 sep 13:00 Olympia'60 2 RFC 4
25 sep 14:00 Beek Vooruit MO17-1 RFC MO17-1
25 sep 14:30 RFC 1 Rijen 1
25 sep 14:30 GRC-14 3 RFC 2
25 sep 14:30 RFC 5 Boeimeer 5
25 sep 14:30 RFC JO19-1 JEKA JO19-2
25 sep 15:00 NEO'25 VE1 RFC VE1
25 sep 16:00 Beek Vooruit O23-2 RFC O23-2
26 sep 11:30 RFC 3 (zon) Oosterhout 4 (zon)
26 sep 12:15 SCO 2 (zon) RFC 2 (zon)
26 sep 14:30 SVC 1 (zon) RFC 1 (zon)
29 sep 20:00 VV Trinitas Oisterwijk O23-1 RFC O23-1
2 okt 8:30 Baronie JO13-5 RFC JO13-2JM
2 okt 8:30 Irene'58 JO9-1 RFC JO9-4
2 okt 8:45 RFC JO13-3JM Madese Boys JO13-3
2 okt 8:45 RFC JO11-2 Waspik JO11-1JM
2 okt 8:45 RFC JO8-1 ASWH JO8-1
2 okt 8:45 RFC JO8-3 JEKA JO8-5
2 okt 9:00 DESK JO13-1 RFC JO13-1
2 okt 9:00 Madese Boys JO11-4 RFC JO11-3
2 okt 9:00 Raamsdonk JO9-1 RFC JO9-3JM
2 okt 9:00 Madese Boys JO8-1 RFC JO8-4
2 okt 9:00 RFC JO7-1 Raamsdonk JO7-1
2 okt 9:10 Right'Oh JO7-2JM RFC JO7-1
2 okt 9:20 RFC JO7-1 TSC JO7-2
2 okt 10:00 SC 't Zand JO10-3 RFC JO10-1
2 okt 10:00 Neerlandia'31 MO11-1 RFC MO11-1
2 okt 10:15 ST Zwaluwe/DHV JO15-1JM RFC JO15-2
2 okt 10:15 RFC JO14-1JM Dongen JO14-2
2 okt 10:15 RFC JO11-1 GJS JO11-1
2 okt 10:15 RFC JO9-1JM Baronie JO9-1
2 okt 10:15 RFC JO9-2JM TSC JO9-1
2 okt 10:15 SVW JO8-1 RFC JO8-2JM
2 okt 10:15 RFC MO17-1 UVV'40 MO17-1
2 okt 11:45 RFC VR2 Groot-Ammers VR1
2 okt 12:00 RFC JO17-1 TSC JO17-2
2 okt 12:00 RFC JO10-2 Right'Oh JO10-4JM
2 okt 12:00 RFC JO10-3 Madese Boys JO10-1
2 okt 12:30 RFC JO15-1 WSC JO15-1
2 okt 13:00 TSV Gudok JO19-2 RFC JO19-1
2 okt 13:00 RFC VR1 Well VR1
2 okt 13:15 Gilze JO17-2 RFC JO17-2
2 okt 13:30 Neerlandia'31 JO16-1 RFC JO16-1
2 okt 14:30 RFC 2 De Valk 2
2 okt 14:30 RFC 4 DVVC 2
2 okt 14:30 RFC O23-2 VV Papendrecht O23-1
2 okt 14:45 SCO 10 RFC 5
2 okt 16:00 Dongen 1 RFC 1
2 okt 16:00 TSC O23-1 RFC O23-1
3 okt 12:00 ZBC'97 4 (zon) RFC 3 (zon)
3 okt 14:00 RFC 1 (zon) DIOZ 1 (zon)
6 okt 20:00 RFC JO17-1 TSC JO17-1
9 okt 8:30 Sprundel JO9-1 RFC JO9-1JM
9 okt 8:30 Dongen JO9-2 RFC JO9-2JM
9 okt 8:45 RFC JO13-2JM Olympia'60 JO13-2
9 okt 8:45 RFC JO11-2 Right'Oh JO11-2JM
9 okt 8:45 RFC JO8-2JM Asperen JO8-1
9 okt 8:45 RFC JO8-3 WDS'19 JO8-1JM
9 okt 9:00 Raamsdonk JO10-1 RFC JO10-2
9 okt 9:00 RBC JO8-1 RFC JO8-1
9 okt 9:00 Raamsdonk JO7-1 RFC JO7-1
9 okt 9:10 TSC JO7-2 RFC JO7-1
9 okt 9:20 RFC JO7-1 Right'Oh JO7-2JM
9 okt 9:45 SCO JO10-2 RFC JO10-3
9 okt 10:00 Rijen JO17-2 RFC JO17-2
9 okt 10:00 RFC MO11-1 Terheijden MO11-1
9 okt 10:15 RFC JO15-2 VCW JO15-1JM
9 okt 10:15 RFC JO14-1JM Berkdijk JO14-1
9 okt 10:15 RFC JO13-1 SSC'55 JO13-1JM
9 okt 10:15 RFC JO9-3JM GDC JO9-2JM
9 okt 10:15 RFC JO9-4 DIA JO9-6
9 okt 10:15 RFC MO17-1 Rijen MO17-1
9 okt 11:00 Oosterhout JO8-2 RFC JO8-4
9 okt 12:00 RFC 3 TSC 2
9 okt 12:00 RFC JO17-1 Sleeuwijk JO17-1
9 okt 12:00 RFC JO10-1 SCO JO10-1
9 okt 12:00 SC Emma VR1 RFC VR2
9 okt 12:15 JEKA JO15-4 RFC JO15-3
9 okt 12:30 Sleeuwijk JO19-1 RFC JO19-1
9 okt 13:15 RFC JO15-1 SVSSS JO15-1
9 okt 14:00 Be Ready JO16-1 RFC JO16-1
9 okt 14:30 RFC 2 DESK 3
9 okt 14:30 RFC 4 Bavel 3
9 okt 14:30 Internos 11 RFC 5
9 okt 14:30 Madese Boys O23-2 RFC O23-2
9 okt 15:00 RFC VE1 Molenschot VE1
9 okt 15:15 RFC VR1 Sleeuwijk VR2
9 okt 17:00 SCO 1 RFC 1
10 okt 11:30 RFC 2 (zon) DIA 4 (zon)
10 okt 11:30 RFC 3 (zon) Leerdam Sport'55 2 (zon)
10 okt 14:00 RFC 1 (zon) SAB 1 (zon)
16 okt 8:30 Oosterhout JO13-1 RFC JO13-1
16 okt 8:30 Terheijden JO9-2 RFC JO9-4
16 okt 8:45 RFC JO13-3JM SV Capelle JO13-2
16 okt 8:45 RFC JO11-3 Olympia'60 JO11-3
16 okt 8:45 RFC JO8-1 Oranje Wit JO8-1
16 okt 8:45 RFC JO8-4 Terheijden JO8-1
16 okt 8:50 TSC JO7-2 RFC JO7-1
16 okt 9:00 Almkerk JO9-2 RFC JO9-3JM
16 okt 9:00 Raamsdonk JO7-1 RFC JO7-1
16 okt 9:10 RFC JO7-1 Right'Oh JO7-2JM
16 okt 10:00 TSV Gudok JO10-2 RFC JO10-1
16 okt 10:15 RFC JO17-2 VOAB JO17-3
16 okt 10:15 RFC JO16-1 Right'Oh JO16-1
16 okt 10:15 RFC JO15-3 ST Almkerk/Altena JO15-2
16 okt 10:15 RFC JO11-1 Unitas JO11-1
16 okt 10:15 RFC JO9-1JM MOC'17 JO9-1
16 okt 10:15 RFC JO9-2JM Madese Boys JO9-1
16 okt 10:15 Hardinxveld JO8-1 RFC JO8-2JM
16 okt 10:30 Hardinxveld MO11-1 RFC MO11-1
16 okt 10:40 Baronie JO8-5 RFC JO8-3
16 okt 11:00 SCO JO15-1 RFC JO15-2
16 okt 11:00 Raamsdonk JO13-1 RFC JO13-2JM
16 okt 11:00 SCO JO11-2 RFC JO11-2
16 okt 11:30 Right'Oh JO14-1JM RFC JO14-1JM
16 okt 11:45 RFC VR2 Oranje Wit VR1
16 okt 12:00 RFC JO10-2 VCW JO10-1
16 okt 12:00 RFC JO10-3 Olympia'60 JO10-3
16 okt 12:15 GDC 3 RFC 3
16 okt 12:45 Baardwijk JO15-1 RFC JO15-1
16 okt 13:30 Internos 6 RFC 4
16 okt 14:30 RFC 1 SSC'55 1
16 okt 14:30 RFC 5 DVO'60 8
16 okt 14:30 RFC JO19-1 Madese Boys JO19-1
16 okt 14:30 R.K.S.V. Groen Wit MO17-1 RFC MO17-1
16 okt 15:00 UVV'40 O23-3 RFC O23-1
16 okt 16:45 VOAB 2 RFC 2
17 okt 11:00 Madese Boys 4 (zon) RFC 3 (zon)
17 okt 12:00 Neerlandia'31 2 (zon) RFC 2 (zon)
17 okt 14:00 DEVO 1 (zon) RFC 1 (zon)
19 okt 20:00 Maliskamp 1 RFC 1 (zat)
23 okt 10:15 RFC JO13-1 DVVC JO13-1
23 okt 10:15 RFC JO13-2JM Madese Boys JO13-2
23 okt 10:30 WSC JO13-3 RFC JO13-3JM
23 okt 12:00 RFC O23-1 DVVC O23-1
23 okt 12:30 Willem II JO17-1 RFC JO17-1
23 okt 13:00 Oranje Wit O23-1 RFC O23-2
23 okt 14:30 RFC JO19-1 GJS JO19-1
23 okt 15:00 SCC'55 VE1 RFC VE1
24 okt 14:00 RFC 1 (zon) DIA 1 (zon)
30 okt 8:45 RFC JO8-1 GVV Unitas JO8-1
30 okt 9:00 DIA JO14-3 RFC JO14-1JM
30 okt 10:15 RFC JO17-2 TSC JO17-3
30 okt 10:15 RFC JO16-1 Gesta JO16-1JM
30 okt 10:15 RFC JO15-2 Raamsdonk JO15-1
30 okt 11:15 Boeimeer JO15-3 RFC JO15-3
30 okt 11:30 Bavel JO15-2 RFC JO15-1
30 okt 12:00 RFC 3 SV Reeshof 2
30 okt 12:00 RFC O23-1 TSC O23-1
30 okt 12:30 FC Tilburg JO17-1 RFC JO17-1
30 okt 12:30 Oosterhout MO17-1 RFC MO17-1
30 okt 12:30 VV Papendrecht VR2 RFC VR2
30 okt 14:30 RFC 1 Oosterhout 1
30 okt 14:30 SV Capelle 2 RFC 2
30 okt 14:30 SAB 3 RFC 4
30 okt 14:30 RFC 5 SEOLTO 6
30 okt 14:30 RFC JO19-1 Gilze JO19-1
30 okt 14:30 VV Papendrecht O23-1 RFC O23-2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!